Filmska norost: najboljši igralci in najboljše igralke

Marec je norost ... kar pomeni, da je čas za še eno težko pričakovano različico Movie Madness! Filmska norost je namenjena določanju VAŠIH najljubših filmov, igralcev itd. Vse, kar morate storiti, je, da glasujete med celotnim trajanjem Filmske norosti in nato opazujete, kako se zabava odvija.

Natečaj Movie Madness bo določil vašega najljubšega dobitnika oskarja za glavno igralko ali igralko v glavni vlogi. (Najboljši igralec / najboljša igralka.)

ročno izdelane voščilnice za materinski dan korak za korakom

NAGRADE

Tu je še dodaten zabavni del: Udeleženci v vsakem krogu glasovanja bodo naključno izbrani, da bodo osvojili svetleče nagrade.

*** V 1. krogu bodo trije naključni zmagovalci osvojili a Darilna kartica s spletnega mesta Amazon.com v vrednosti 100 USD.

Da bodo imeli vsi dovolj možnosti za glasovanje, bo glasovanje za vsak krog trajalo 24–36 ur. Vabljeni k glasovanju v vsakem krogu in vsakič lahko osvojite nagrade.

Zdaj pa za tekmovanje! Starejši brat, ljubitelj filma, mi je pomagal sestaviti igrišče in dvoboje za začetni krog, zato mu bom pustil, da razloži, kako vse deluje.

TEKMOVANJE

Tekmovanje bo sestavljalo 32 vodilnih igralk, ki se bodo med seboj potegovale za določitev zmagovalca - nato pa se bodo z 32 zmagovalci, izbranimi na enak način, pomerile! S tem bodo igralci in igralke še razdeljeni na Vintage Ero in Modern Era, s čimer bodo konkurenco razdelili na štiri obdobja po šestnajst prijav. Končno bo glasovanje temeljilo na življenjskem prispevku in ne na določenih filmih, za katere so bile nagrade nagrajene.

POLJE

Fant, to je bilo tako težko! Prvič, veliko dobrih igralcev in igralk ni na terenu, preprosto zato, ker nikoli niso prejeli oskarja za najboljšo igralko ali najboljšega igralca. Po tem jih je še bilo veliko fini igralci in igralke, ki jih je bilo treba izpustiti, ker smo se morali spraviti na seznam po 32 posameznih igralk. Izbor je temeljil predvsem na uvrstitvah, ki so jih na več seznamih našli ugledni udeleženci v industriji. Seznam je bil sestavljen za 32 najboljših igralcev in igralk, ne glede na to, v kateri dobi so nastali. Celotni seznami za vsako stran so bili nato enakomerno razdeljeni, pri čemer je bil razdeljen glede na starost igralca / igralke. (Če bi seznam razdelili do leta, ko je dobil oskarja, bi bila Henry Fonda in Paul Newman na seznamu moderne dobe.) Vse skupaj je bilo, da bi bilo področje čim bolj pošteno!

TEKMOVANJA

V skladu s pravičnostjo se bo le prvi odločil za ujemanje, ki je subjektivno. V zadnjih petih krogih bodo dvoboji temeljili na sejanju, ki je določeno z razliko do zmage iz prejšnjega kroga - podrobnosti o krogih glejte spodaj. Za razliko od košarke, kjer zmage in porazi določajo sejanje, je bila ta uvrstitev uporabljena za vsako od štirih obdobij in jo je bilo v osnovi treba oceniti po splošnem vrstnem redu izbora na tekmovanje. Ker ni popolnega načina za natančno postavitev semen, so bila ujemanja v prvem krogu delno določena tudi s spari, ki so tako poštena kot zabavna! In čeprav se nekateri pari morda zdijo nepravični (in celo boleči; že vidim par, za katerega se ne bom mogel sam odločiti) za dvoboj v prvem krogu, vendar ne pozabite - vse težje bo, ko bodo krogi potekali naprej!

angelska številka 115

1. krog: 32 skupnih dvobojev v štirih obdobjih / spolih

2. in 3. krog: Začelo se bo sejanje z razliko do zmage. V vsaki regiji se bodo 1. krogi v 2. krogu pomerili s številkami 8, # 2 proti # 7 itd., Nato pa se bodo srečanja po enaki metodi zgodila v 3. krogu.

4. krog: Obdobja se združijo na vsaki strani za igralce in igralke! # 1 iz Vintage Era se bo pomeril s 2 iz Modern Ere in # 2 Vintage vs # 1 Modern za obe strani.

Final 4: Igralci finalistov se bodo pomerili, prav tako pa tudi finalistke.

Finale: Zmagovalni glavni igralec in zmagovalna glavna igralka se bosta pomerila s skupnim prvakom!

darila za mlade nogometaše

NAGRADA 1. KOLA

Trije naključno izbrani udeleženci v 1. krogu bodo naključno izbrani, da bodo osvojili darilno kartico Amazon.com v vrednosti 100 USD.

ČAS ZA GLASOVANJE!

Za sodelovanje samo glasujte na spodnjih tekmah. Če se za določeno ujemanje ne morete odločiti ali nimate podatkov, smo vam zagotovili možnost, da se ne morem odločiti.

To vsebino ustvari in vzdržuje tretja oseba in jo uvozi na to stran, da uporabnikom pomaga pri zagotavljanju svojih e-poštnih naslovov. Več informacij o tej in podobni vsebini boste morda našli na piano.io Oglas - Nadaljujte z branjem spodaj